Pravda se skrývá ve snech...

Říjen 2010

9.Kapitola

22. října 2010 v 22:50 | Lily
9. Kapitola
Lily seděla na kraji jezera a pozorovala hladinu, jak se na ní líně převalují vlny způsobené severním větrem. Uvědomila si, že jí je docela zima a chtěla se vrátit do hradu, když v tom k ní z okna nebelvírské věže přiletěla JEJÍ BUNDA! Rychle se podíval tím směrem a viděla jak někdo zavírá okno. Ten někdo se zdál být docela vysoký a určitě to byl kluk. Musel to teda být někdo z jejího ročníku… musí pak Removi poděkovat. Seděla tam ještě dlouho a přemýšlela. Netušila, že někdo sleduje ji, a taky přemýšlí- nikdy by ji asi ani nenapadalo, že ta osoba přemýšlet umí.

8.Kapitola

12. října 2010 v 18:14 | Lily
8. Kapitola
Lily vletěla do okna své ložnice, hodila koště na zem a začala rázovat po pokoji. Řvala u toho něco, z čehož náhodný posluchač mohl vytušit cosi o
inteligenci a povaze Jamese Pottera. Vzteky pak nakopla postel, na kterou se záhy zhroutila bolestí. Měla co dělat, aby nezačala brečet, nejspíš si zlomila prst na noze.
            Když už se konečně uklidnila a začala racionálněji uvažovat, začala nahlas hodnotit svojí situaci.

jména a přezdívky hl. postav

12. října 2010 v 17:21 | Lily
Rose mi řekla, že se možná někdo může malilinko ztrácet v tom, že někdy používám křestní jméno postavy a jindy příjmení. Proto sem píšu CELÁ JMÉNA POSTAV a jejich základní rysy, popř. i přezdívky, kterými je někdo oslovuje. Objeví-li se nová důležitá postava určitě ji sem připíšu.

7.Kapitola

4. října 2010 v 13:40 | Lily
Ano, vím, že jsem příšerná. Ale po prázdninách nebyl čas a.... jsou to všechno jenom výmluvy a proto se všem vážně strašně moc omlouvám, teda jestli sem ještě někdo chodí. Snad teď budu přidávat častěji.
S omluvou Lily