Pravda se skrývá ve snech...

Říjen 2012

1. Kapitola

26. října 2012 v 13:09 | ScarletWitch24758 |  Pařmenka - šprtka Evansová
Ač se to zdá neuvěřitelné, je tady stará - nová přepracovaná kapitola, vlastně hned dvě. Rozhodla jsem se je sloučit do jedné, jelikož byly celkem krátké. Zároveň jsem opravila pár gramatických, stylistických i dějových chyb. Nechci měnit fakta, která J.K.Rowlingová udala, alespoň ne v prostředí, v jakém se postavy pohybují...


Lily milovala prázdniny, ale ještě víc milovala Bradavice - tu nejlepší školu na světě, kde měla všechny své přátele a oblíbené učitele, bylo tam skvělé jídlo a spoustu zábavy a každý rok se tam událo něco zajímavého… a taky tam měla Pottera. Potter byl nafoukanej, rozmazlenej egoistickej spratek, co se uměl jenom bavit a na školu a na city ostatních vůbec nemyslel. Ale Lily se rozhodla, že letos bude všechno jinak. Byla prefektkou a teď i primuskou nebelvíru, byla nejlepší v lektvarech, tedy kromě Srabuse - tak se mu rozhodla říkat od té doby, co ji v 5.ročníku nazval mudlovskou šmejdkou - ale toho nikdo nepočítal. Všichni ji brali jako vzornou studentku, ale možná právě to se líbilo Potterovi a ona se ho chtěla zbavit za každou cenu! Líbí se mu, že on je ve středu pozornosti? No tak to už brzo pomine, královnou se totiž stane ona, Lily Evansová…

Postavy

25. října 2012 v 22:24 | Lily |  Pařmenka - šprtka Evansová

Lilyen Evansová (Lily) - postava J.K.Rowlingový
asi jí všichni znáte (James jí oslovuje taky má lásko, zlatíčko, beruško...)

James Potter (Dvanácterák, Jimmy) - postava J.K.Rowlingový
myslím, že ani jeho nemusím představovat (Pro Lily je to idiot,***,***,***,****... někdy taky střapatý pako)

Sue Davisová - Autp., nejlepší kamarádka Lily, nesnáší Sella

Kristián Sell (Kris) - Autp., skvělěj nebelvírskej brankář, rád si dělá legraci ze Sue (Pro Sue je to idiot,***,***,***,****...)

Změna je život

13. října 2012 v 15:30 | Lily |  Oznámení
Nedávno jsem zveřejnila článek, ve kterém jsem psala o všech možných (i nemožných) změnách, které chystám. (viz zde) Možná, že jste si některých z nich stihli všimnout. Ač se to zdá neuvěřitelné, podařilo se mi změnit design blogu, za ten nový a krásný vděčím Moreen.
Přibyla tady taky zbrusu nová povídka, kterou jsem sice zařadila do kapitolovek, ale je to jen dlouhá jednorázovka. U té bych skutečně uvítala vaše komentáře, jelikož je to jediná, kterou jsem zde zveřejnila, která namé nic společného s Harry Potterem.

Záchrana před smrtí - 4.část

1. října 2012 v 18:38 | Lily |  Záchrana před smrtí
Dovezli ji do druhého patra, až k tomu děsivému přístroji. Byl to jen tunel. Vysvlékla se a lehla si. Doktor jí začal vysvětlovat, co ji čeká, ale jeho hlas jí zněl vzdáleně. Na uši jí nasadil sluchátka, aby nebyly tolik slyšet rány. Do ruky dostala balónek, který má zmáčknout v případě nouze. Lily se celá rozklepala. Sestra se jí smála, že se nemá čeho bát a ještě jednou jí zkontrolovala uši, jestli opravdu nemá žádné náušnice.