Pravda se skrývá ve snech...

Červen 2014

Osudové Setkání 7. část

15. června 2014 v 12:35 | ScarletWitch24758 |  Osudové setkání
A je tady poslední část. Doufám, že se vám povídka líbila. Že se vám líbila, tak moc, že si ji chcete přečíst znovu od začátku? Není problém, protože 1. část najdete tady.

Osudové setkání 7. část
Místo něj ale opět promluvil král: "Tak on se ti ani nepochlubil, strýček? To on ponoukal tvou matku, aby mi vzdorovala, to on tě dostrkal až sem, abys mě přišla zabít a konečně, to on tě zradil. Jak dlouho myslíš, že mi trvalo, než mi řekl, kde tě najdu, co? Prozradím ti, že moc ne! Tak dlouhou dobu se mi snaží vzdorovat a nakonec stejně neúspěšně! Jaký to je asi pocit? To už se nejspíš nedozvíme!" pronesl slavnostně a pozvedl ruce nad hlavu v teatrálním gestu.

Osudové Setkání 6. část

8. června 2014 v 12:33 | ScarletWitch24758 |  Osudové setkání
Předposlední kapitola, za týden se dozvíte konec. Kdo nečetl začátek, nebo ho už zapomněl, může kliknout zde.

Osudové setkání 6. část
Zaposlouchali se do hovoru vojáků, jejichž hlasy ztlumeně slyšeli skrz plachtu, a zjistili tak, že je vezou do Clagradu rovnou ke králi.
"To máš jistě radost Robine, ne?"
" Nech toho, víš, že to tak není."
"Skutečně? Vždyť je to přeci přímo dokonalé! Ocitnu se v hlavním městě, tudíž tvůj doprovod už nebude zapotřebí. Ty se mě navíc zbavíš a už nikdy mě ne-" dívka pořád zvyšovala hlas, a tak se k ní Robin překulil a zacpal jí pusu.

Osudové Setkání 5. část

1. června 2014 v 12:32 | ScarletWitch24758 |  Osudové setkání
Už je tu pátá část a pomalu se blížíme do konce. Že jste ještě nečetli začátek? Najdete ho přímo tady.
Osudové setkání 5. část
Když se dívka trochu uklidnila, začal jí potichu vyprávět: "Ten stříbrnej šperk, nemůžu ti ho vrátit, je to moje jediná zpomínka na Vivien. To byla holka vod nás z vesnice. Děsně hezká a taky milá, určitě by se ti líbila, teda aspoň mě se líbila moc. Měli sme se brát, víš? Ten řetízek sem jí dal jako zásnubní dar. Byl vyrobenej speciálně pro ní, vod našeho místního kováře. Všichni měli radost, že se bereme, přáli nám to.